Категорії

Профілактика. Активне очищення. Відбілювання

Профілактика. Активне очищення. Відбілювання

Лінія «VIVAX DENT – ПРОФІЛАКТИКА. АКТИВНЕ ОЧИЩЕННЯ. ВІДБІЛЮВАННЯ» - найсильніші засоби профілактики запалення слизової оболонки порожнини рота і пародонту, а також запобігання ризику розвитку карієсу.

Засоби «VIVAX DENT» рекомендуться застосовувати для профілактики розвитку загострень запального процесу в слизовій оболонці порожнини рота і пародонті.

Дія засобів

• інтенсивно й ефективно чистить зуби, видаляючи при цьому навіть зубний камінь;
•  має м'який відбілювальний ефект;
•  протизапальна активність і зміцнення локального імунітету забезпечується дією пептидних комплексів і Бісабололу;
•  покращує мікроциркуляцію крові в тканинах ясен і пародонту і нормалізує мінеральний обмін, що сприяє зміцненню тканин слизової оболонки порожнини рота і знижує ризик розвитку карієсу;
•  має приємний смак і освіжає подих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бальзам з пептидним комплексом, «Неовітін» ® і гелем Алое-Вера
Виражений протизапальний ефект. РЕКОМЕНДОВАНО При запальних захворюваннях пародонту (гінгівіт, пародонтит), хронічно-рецидивуючих запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит – афтозний , виразковий, некротичний), в післяопераційному періоді при хірургічних втручанн..
270.00 грн.
Знижка на набір Vivax dent - 15%
Vivax dent – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту. •  знижують підвищену чутливість зубів; •  мають виражений ві..
2,055.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Зубна паста з пептидним комплексом і Бісабололом
РЕКОМЕНДОВАНО для ефективного вирішення проблеми профілактики карієсу, для перешкоджання утворенню зубної бляшки і мінералізованих над- і під’ясневих зубних відкладень, для профілактики і в складі комплексного лікування всіх форм гінгівіту, пародонтиту та стоматиту. •  Виражений пр..
196.50 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019