Категорії

Ремінералізуюча лінія комплексної дії

Ремінералізуюча лінія комплексної дії

Останнім часом особливої ​​актуальності набуває ремінералізуюча терапія – лікувально-відновлювальна методика надходження і проникнення в тверді тканини зуба мінералів: кальцію, фтору, фосфору із слини і зубних паст, спрямована на насичення тканин зуба необхідними мінеральними речовинами, у результаті чого відбувається зміцнення зубної емалі і підвищується стійкість до каріозних уражень. Внаслідок ремінералізації значно знижується чутливість зубів і поліпшується стан тканин пародонту.

У 2012 році «Академія Наукової Краси » спільно з Санкт-Петербурзьким інститутом біорегуляції і геронтології розробила ексклюзивну ремінералізуючу лінію Vivax Dent для зубів і порожнини рота комплексної дії, до складу якої входять пептидні комплекси, ремінералізуючі компоненти і ряд високоефективних біологічно активних речовин, що впливають на всі тканини зуба і пародонта.

Показання до проведення реміналізуючої терапії

- підвищена чутливість зубів;
- множинний карієс зубів;
- некаріозні ураження різного походження (флюороз, гіпоплазія емалі, ерозія емалі зубів, клиновидний дефект);
- патологічне стирання зубів;
- відновлення мінерального складу емалі після проведення процедури відбілювання;
- завершальний етап після зняття зубних каменів і нальоту;
- проведення ортодонтичного лікування;
- підлітковий вік;
- період вагітності.

Ексклюзивна ремінералізуюча лінія VIVAX Dent комплексної дії – успішна профілактика і лікування захворювань зубів гарантовані.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Знижка на набір Vivax dent - 15%
Vivax dent – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту. •  знижують підвищену чутливість зубів; •  мають виражений ві..
2,055.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ремінералізуюча зубна паста з пептидним комплексом
РЕКОМЕНДОВАНО При осередковій демінералізації емалі, множинному карієсі, гіперчутливості зубів, для відновлення мінеральної щільності зубної емалі, при загостренні запального процесу. Поєднання ремінералізучих компонентів (гідратованого діоксиду кремнію, концентрату мінерального з ламінарі..
427.50 грн.
Ремінералізуючий бальзам з пептидним комплексом
РЕКОМЕНДОВАНО При осередковій демінералізації емалі, множинному карієсі, гіперчутливості зубів, для відновлення мінеральної щільності зубної емалі, при загостренні запального процесу. Унікальна формула бальзаму – поєднання ремінералізуючих компонентів з муміє і пептидними комплексами, підви..
562.50 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019