Категорії

Швидка допомога при загостренні

Швидка допомога при загостренні

Лінія «VIVAX DENT – ШВИДКА ДОПОМОГА при ЗАГОСТРЕННІ » - розроблена на м'якій, бережливій основі спеціально для ясен в гострий період запалення. Це швидка допомога при появі симптомів загострення гінгівіту, пародонтозу, стоматиту. Має яскраво виражений кровоспинний і загоювальний ефект.

Рекомендується застосовувати під час загострення запального процесу в порожнині рота і пародонту

Дія засобів лінії «VIVAX DENT - ШВИДКА ДОПОМОГА при ЗАГОСТРЕННІ»


•  знімає запалення, набряклість і хворобливі відчуття;
•  покращує мікроциркуляцію крові і обмінні процеси в тканинах ясен і пародонту;
• сприяє прискоренню регенерації і відновленню функцій слизової оболонки порожнини рота і пародонту;
• зміцнює локальний імунітет і забезпечує тривалу протизапальну дію;
• покращує мінеральний обмін в тканинах зубів, що призводить до зміцнення зубної емалі і зниження ризику розвитку карієсу;
• ефективно видаляє зубний наліт і неприємний запах з рота.

 

За даними останніх експериментальних досліджень коензим Q10 ефективно допомагає усунути прояви пародонтозу і сприяє відновленню тканин пародонту.

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Vivax dent. Швидка допомога при загостренні. Спеціальні ціни!
Лінія Vivax dent – Швидка допомога при загостренні - розроблена на м'якій, бережливій основі спеціально для ясен в гострий період запалення. Це швидка допомога при появі симптомів загострення гінгівіту, пародонтозу, стоматиту. Має яскраво виражений кровоспинний і загоювальний ефект. Рек..
707.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Бальзам для порожнини рота з пептидним комплексом і муміє
Виражений кровоспинний ефект. РЕКОМЕНДОВАНO При гострому перебігу запальних захворювань пародонту (гінгівіт, пародонтит), при гострих і хронічно-рецидивних запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит- афтозний, виразковий, некротичний), в перед-і післяопераційному ..
292.00 грн.
Гель для порожнини рота з пептидним комплексом і «Неовітіном»
Виражений кровоспинний, протизапальний і загоювальний ефект. РЕКОМЕНДОВАНО При гострому та хронічному перебігу запальних захворювань пародонту (гінгівіт, пародонтит), при запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит, глосит, хейліт). Як препарат для фізіотерапії пр..
337.50 грн.
Знижка на набір Vivax dent - 15%
Vivax dent – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту. •  знижують підвищену чутливість зубів; •  мають виражений ві..
2,055.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Зубна паста з пептидним комплексом і Бетулавітом
РЕКОМЕНДОВАНО При стоматиті, гінгівіті, пародонтиті, у перед- і післяопераційному періодах при комплексному лікуванні пародонтиту. Дія •  зниження кровоточивості і набряклості ясен, знімає запалення завдяки комплексному впливу пептидів тимусу (ПК- 1), пептидів судин (ПК- 7) і Бе..
202.50 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019