Категорії

Vivax dent

Vivax dent

«VIVAX DENT» – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту.

•  знижують підвищену чутливість зубів;
•  мають виражений відбілюючий ефект;
•  знижують кровоточивість ясен;
•  прискорюють загоєння тканин;
•  профілактика і лікування гострого  хронічного пародонтиту, гінгівіту, стоматиту.


«VIVAX DENT» представлений наступними лініями в системі лікування зубів і ротової порожнини за допомогою пептидів:

-  ПРОФІЛАКТИКА . АКТИВНЕ ОЧИЩЕННЯ . ВІДБІЛЮВАННЯ. Активна профілактика запальних процесів слизової оболонки порожнини рота і пародонту, лікування кровоточивості ясен і зубного болю.

 -  ШВИДКА ДОПОМОГА ПРИ ЗАГОСТЕННІ. Яскраво виражений кровоспинний і загоювальний ефект при появі симптомів загострення гінгівіту, пародонтозу, стоматиту.

-   NEW ! РЕМІНЕРАЛІЗУЮЧА ЛІНІЯ «VIVAX DENT» КОМПЛЕКСНОЇ ДІЇ. Поєднує в своєму складі найбільш ефективні засоби для активного відновлення оптимального стану зубної емалі і тканин пародонту.
 

Лікувально- профілактична лінія «VIVAX DENT» розроблена на основі низькомолекулярних синтезованих пептидів виборчої дії . Завдяки комплексному впливу органічних речовин « VIVAX Dent» допомагає вирішувати проблеми, пов'язані із зубним болем і кровоточивістю ясен , проводити лікування гінгівіту, пародонтиту та стоматиту.

Лікувально-профілактична лінія «VIVAX DENT» розроблена на основі низькомолекулярних синтезованих пептидів вибіркової дії. Такі пептиди складаються з амінокислот, з'єднаних в певній послідовності, які є інформаційним носієм для кожної пошкодженої клітини. Певні короткі пептиди, включені до складу продуктів , викликають у пошкоджених клітинах ясен і зубів експресію (увімкнення) генів, що відповідають за синтез білків, запускаючи процес регенерації. Інші пептиди покращують живлення тканин, за рахунок циркуляції крові в капілярах порожнини рота, треті, навпаки, замикають "пори" в стінках кровоносних судин, зупиняючи кровотечу. Процес покликаний відновити клітинні функції, порушені проявами стоматиту або гінгівіту. Засоби «VIVAX Dent» запускають систему саморегуляції, властиву здоровому організму.
Дія комплексу забезпечує нормалізацію життєдіяльності кожної клітини, сприяючи відновленню функцій судин, припинення кровоточивості ясен, загоєнню тканин порожнини рота в процесі лікування парадонтиту і захворювань слизової оболонки. При цьому сповільнюється запальний процес  і нівелюються симптоми захворювання. Застосування засобів від стоматиту в профілактичних цілях або в складі комплексного лікування забезпечує збереження функції тканин ясен і слизової оболонки порожнини рота на оптимальному рівні.
Завдяки комплексному впливу органічних речовин «VIVAX Dent» допомагає вирішувати проблеми, пов'язані із зубним болем і кровоточивістю ясен, проводити лікування гінгівіту , пародонтиту та стоматиту.

Пептиди, що входять до складу «VIVAX DENT»

ПК-1: Пептиди тимусу (cинтетичний аналог тималину) прискорюють загоєння ран, стимулюють процеси регенерації тканин в осередку пошкодження і запалення, стимулюють синтез тканеспецифічних білків, проліферативну та метаболічну активність клітин, активізують функції клітин сполучної тканини, ендотеліоцитів, макрофагів і лейкоцитів, мають протизапальну, антиоксидантну, імуностимулюючу і антистресову дію.

ПК-7: Пептиди судин регулюють обмінні процеси і підсилюють синтез білка в клітинах слизової оболонки ротової порожнини і пародонта; мають високу антиоксидантну активність; нормалізують метаболізм в клітинах судинної стінки, покращуючи мікроциркуляцію крові і відновлюючи кровопостачання в тканинах слизової оболонки порожнини рота і пародонту; нормалізують процеси перекисного окислення ліпідів у клітинах слизової оболонки порожнини рота і пародонту, в результаті чого прискорюється відновлення їх функції після загострення запального процесу.

ПК-12: Пептиди хрящової і кісткової тканини регулюють обмінні процеси і підсилюють синтез білка в клітинах тканин пародонта, хрящів і зв'язок; мають високу антиоксидантну активність, нормалізують процеси перекисного окислення ліпідів у клітинах різних тканин, зокрема пародонту; зменшують деструктивні зміни при дегенеративно-дистрофічних і запальних процесах в тканинах пародонта і хрящової тканини щелепних суглобів; стимулюють регенерацію тканин пародонта, прискорюючи нівелювання запального процесу в ротовій порожнині.

Дія пептидів посилюється натуральними активними компонентами:  

-  біоантіоксідантний комплекс «Неовітін»® - препарат з реліктового женьшеню. Має активну антиоксидантну і протизапальну дію. Здатний стимулювати активність власної антиоксидантної системи організму людини.
-   гель Алое-Вера – желеподібна речовина, що знаходиться в листках рослини Алое-Вера, яка виростає в посушливих районах Африки, Азії, Північної Америки. Відома як рослина «першої допомоги». У його складі містяться сапоніни – глікозиди, що мають очисні, антисептичні властивості. Сапоніни блокують гормон брадикинин, відповідальний за розвиток запальних процесів. Вітаміни В1, В2, ніацин, В6 і С, холін, фолієва кислота, Е, бета-каротин у складі Алое-Вера дозволяють зберегти цілісність обміну речовин всього організму і роблять його більш стійким в стресових ситуаціях.
-  ксиліт – березовий цукор, багатоатомний спирт, уповільнює зростання Streptococcus mutans і підсилює слиновиділення, яке сприяє ре мінералізації і, відповідно, перешкоджає розвитку карієсу.
-  бетулавіт ® – екстракт берести берези. Має протизапальну, антиоксидантну дію.
-  пірофосфати – сприяють видаленню зубного нальоту і перешкоджають фіксації мікроорганізмів на поверхні зубів, підвищують ефективність очищення і попереджують розвиток карієсу.
-  муміє – природний смолоподібний продукт біологічного походження. Містить у своєму складі комплекс амінокислот, мікро і макроелементів, воску, смоли та інші речовини. Активізує процеси клітинного обміну, прискорює процеси загоєння і регенерації тканин.
-  бісаболол – міститься в ефірній олії ромашки, лаванди. Має протизапальну і заспокійливу дію.
-  сорбітол – шестиатомний аліфатичний спирт з солодким смаком. Використовується в якості підсолоджувача і зволожуючого компонента.
-  гідратірованний діоксид кремнію – аморфний силікат, що має яскраво виражену очисну дію.
-  дикальційфосфат дигідрат – м'який поліруючий агент, що забезпечує ефективну очистку зубів, зокрема при високій чутливості ясен.

Лінія «VIVAX DENT» - результат багаторічних науково-експериментальних та клінічних досліджень провідних вчених Санкт-Петербурзького Інституту біорегуляції і Геронтології Північно-Західного відділення РАМН і компанії «Академія Наукової Краси». Ефективність препаратів серії «VIVAX Dent» при лікуванні кровоточивості ясен і усунення запальних процесів порожнини рота підтверджена клінічними випробуваннями, які проводилися співробітниками Санкт-Петербурзького Міського Пародонтологічного Центру ПАКС при СПбГМУ ім. акад. І. П. Павлова .

ФДМ "Центральний науково-дослідний інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії" присвоїв лінії засобів «VIVAX Dent» Знак Схвалення ЦНИИС .

 Схвалено Асоціацією Стоматологів України

 

Застосування всіх засобів VIVAX можливе під час вагітності та годування.

Продукція VIVAX сертифікована в антидопінговому комітеті, що дозволяє використовувати засоби VIVAX професійним спортсменам.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Vivax dent. Швидка допомога при загостренні. Спеціальні ціни!
Лінія Vivax dent – Швидка допомога при загостренні - розроблена на м'якій, бережливій основі спеціально для ясен в гострий період запалення. Це швидка допомога при появі симптомів загострення гінгівіту, пародонтозу, стоматиту. Має яскраво виражений кровоспинний і загоювальний ефект. Рек..
707.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Бальзам для порожнини рота з пептидним комплексом і муміє
Виражений кровоспинний ефект. РЕКОМЕНДОВАНO При гострому перебігу запальних захворювань пародонту (гінгівіт, пародонтит), при гострих і хронічно-рецидивних запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит- афтозний, виразковий, некротичний), в перед-і післяопераційному ..
292.00 грн.
Бальзам з пептидним комплексом, «Неовітін» ® і гелем Алое-Вера
Виражений протизапальний ефект. РЕКОМЕНДОВАНО При запальних захворюваннях пародонту (гінгівіт, пародонтит), хронічно-рецидивуючих запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит – афтозний , виразковий, некротичний), в післяопераційному періоді при хірургічних втручанн..
270.00 грн.
Гель для порожнини рота з пептидним комплексом і «Неовітіном»
Виражений кровоспинний, протизапальний і загоювальний ефект. РЕКОМЕНДОВАНО При гострому та хронічному перебігу запальних захворювань пародонту (гінгівіт, пародонтит), при запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (стоматит, глосит, хейліт). Як препарат для фізіотерапії пр..
337.50 грн.
Знижка на набір Vivax dent - 15%
Vivax dent – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту. •  знижують підвищену чутливість зубів; •  мають виражений ві..
2,055.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Зубна паста з пептидним комплексом і Бісабололом
РЕКОМЕНДОВАНО для ефективного вирішення проблеми профілактики карієсу, для перешкоджання утворенню зубної бляшки і мінералізованих над- і під’ясневих зубних відкладень, для профілактики і в складі комплексного лікування всіх форм гінгівіту, пародонтиту та стоматиту. •  Виражений пр..
196.50 грн.
Зубна паста з пептидним комплексом і Бетулавітом
РЕКОМЕНДОВАНО При стоматиті, гінгівіті, пародонтиті, у перед- і післяопераційному періодах при комплексному лікуванні пародонтиту. Дія •  зниження кровоточивості і набряклості ясен, знімає запалення завдяки комплексному впливу пептидів тимусу (ПК- 1), пептидів судин (ПК- 7) і Бе..
202.50 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Ремінералізуюча зубна паста з пептидним комплексом
РЕКОМЕНДОВАНО При осередковій демінералізації емалі, множинному карієсі, гіперчутливості зубів, для відновлення мінеральної щільності зубної емалі, при загостренні запального процесу. Поєднання ремінералізучих компонентів (гідратованого діоксиду кремнію, концентрату мінерального з ламінарі..
427.50 грн.
Ремінералізуючий бальзам з пептидним комплексом
РЕКОМЕНДОВАНО При осередковій демінералізації емалі, множинному карієсі, гіперчутливості зубів, для відновлення мінеральної щільності зубної емалі, при загостренні запального процесу. Унікальна формула бальзаму – поєднання ремінералізуючих компонентів з муміє і пептидними комплексами, підви..
562.50 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019