Категорії

Спецпрепарати

Спецпрепарати

Спецпрепарати

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Antioxidant Complex 120 tab
Form Labs Antioxadant Complex - потужний оздоровчий клітинний протектор, що містить антиокислювачі і антиоксиданти, що запобігає виникненню і розвиткові багатьох захворювань, нейтралізуючи дію вільних радикалів. Вільні радикали - нестабільні молекули, що завдають серйозні пошкодження клітинним ст..
636.00 грн.
GABA 750 90 caps
GABA (гамма-аміномасляна кислота) - це похідна амінокислот, вона відіграє ключову роль в нашому організмі і є інгібітором нейротрансмітерів. Нейротрансмітери - це хімічні посередники, які несуть інформацію між нервовими клітинами: з нервових клітин в інші цільові клітини. GABA синтезується безпос..
438.00 грн.
Gingko Biloba 60 мг 240 caps
Form Labs Naturals Ginkgo Biloba Vegetarian Capsule - оздоровчий продукт, в якому основною складовою є екстракт листя Gingo Biloba зі збільшеним дозуванням до 60 мг, посилюючи тим самим функціональну дію. До складу продукту входять численні корисні активні речовини, такі як біофлавоноїди, флавоно..
475.00 грн.
Hair, Skin & Nails 60 cap
Form Labs Naturals Hair, Skin and Nails містить поєднання важливих вітамінів, мінералів, незамінних жирних кислот, трав та інших поживних речовин, які потрібні для збереження і підтримки здоров'я волосся, шкіри та нігтів. Така формула забезпечить додаткове живлення, необхідне для збереження краси..
284.00 грн.
Immunity formula 60 vegetarian cap
Form Labs Immunity Formula - спеціальний продукт для підвищення, підтримки рівня імунітету і захисних функцій організму. «Формула імунітету» поєднує в собі ключові вітаміни, мінерали і трави, які підтримують імунну систему організму, зберігаючи загальне здоров'я і хороше самопочуття. Вона створен..
421.00 грн.
Iron 65 100 caps
GNC Iron 65 - харчова добавка, яка містить 65 мг заліза. Залізо є однією з життєво важливих поживних речовин, яка грає важливу роль у формуванні здорових кров'яних клітин і транспортування кисню. Воно також бере участь в утилізації енергії і функціях м'язів. Висока ефективність 65 мг еле..
298.00 грн.
Lutein+Eye Complex 60 vegetarian cap
Комплекс Form Labs Naturals Lutein Plus Eye Complex - це потужна формула широкого спектру дії, створена для забезпечення здоров'я очей і профілактики очних захворювань. Сучасна людина ставить перед собою високі цілі у навчанні, роботі, кар'єрі і досягненнях, але змушена постійно обробляти вел..
490.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Mega Men 50 Plus 120 caps
Mega Men 50 Plus - комплекс вітамінів і мінералів, який містить основні поживні речовини, необхідні людині для забезпечення високо ефективної підтримки здоров'я організму, а також для вирішення проблем зі здоров'ям чоловіків після 50 років. Mega Men 50 Plus дасть вам належний баланс вітаміні..
785.00 грн.
Mega Men 50 Plus 60 caps
Mega Men 50 Plus - комплекс вітамінів і мінералів, який містить основні поживні речовини, необхідні людині для забезпечення високо ефективної підтримки здоров'я організму, а також для вирішення проблем зі здоров'ям чоловіків після 50 років. Mega Men 50 Plus дасть вам належний баланс вітаміні..
458.00 грн.
Mega Men Diabets Multi 90 caps
GNC Mega Men ® Diabetic Support - це високоякісний комплекс мултівітамінів для чоловіків, який містить всі необхідні поживні нутрієнти, для активного заняття будь-яким видом спорту. Ця формула містить живильні речовини, в яких зачіпаються основні проблеми зі здоров'ям людей з діабетом: метаболізм..
673.00 грн.
Mega Men Heart 90 caps
GNC Mega Men® Heart - це високоякісний комплекс мултівітамінsв для чоловіків, який містить всі необхідні поживні нутрієнти, необхідні для підтримки роботи і здоров'я серця, при заняттях будь-яким видом спорту або просто активного життя. Такий багатий склад, дозволить вам відчувати себе завжди на ..
474.00 грн.
Mega Men Prostate & Virtility 90 caps
GNC Mega Men® Prostate and Virility - це високоякісний комплекс мултівітамінsв для чоловіків, який містить всі необхідні поживні нутрієнти, для активного заняття будь-яким видом спорту. Формула Mega Men® допоможе вам рішення в рішення важливих аспектів чоловічого здоров'я, включаючи здоров'я прос..
409.00 грн.
Omega 3,6,9 90 softgels
Form Labs Naturals Omega 3-6-9 є комплексним, актуальним в сучасній індустрії спортивного та оздоровчого харчування, продукт з безліччю корисних функцій для оздоровлення організму і профілактики цілого списку серйозних захворювань. До його складу входять виключно натуральні жирні кислоти Омега 3-..
509.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019