Категорії

Протеїни

Протеїни

Категорія Протеїни включає наступні біологічно важливі продукти - протеїн молочної сироватки, високо білкові спортивні суміші, а саме: трикомпонентний і п'ятикомпонентна протеїн, що мають білки з різних джерел, які є фундаментальною частиною спортивного раціону харчування професійного спортсмена і любителя для набору м'язової маси, прискорення відновлення, запобігання катаболізму протягом тривалого часу.

Протеїн займає лідируючі позиції серед спортивних добавок для бодібілдерів та спортсменів силових видів спорту. Протеїни - високо ефективні спортивні добавки для набору м'язової маси і збільшення об'єму, які насичують працюючі м'язи активними поживними речовинами амінокислотами і амінокислотами з розгалуженими боковими ланцюжками ВСАА, підвищують амінокислотний профіль під час і після тренування, запобігають руйнуванню м'язових волокон внаслідок катаболічних процесів. Протеїни служать будівельним матеріалом для побудови клітин, тканин, органів, утворення ферментів і більшості гормонів, гемоглобіну та інших сполук, що виконують в організмі особливо важливі функції. Вони також формують з'єднання, що забезпечують імунітет до інфекцій, беруть участь у процесі засвоєння жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і вітамінів. Для розвитку і підтримки азотистої рівноваги при високо інтенсивних тренуваннях необхідне щоденне заповнення білкових втрат. Тому необхідно приймати протеїнові концентрати та суміші для стимулювання метаболічних процесів і росту м'язової маси.

Найпопулярнішою добавкою серед атлетів вважається сироватковий протеїн - одина із найбільш дієвих добавок для набору м'язової маси, що постачає працюючим м'язам активні поживні речовини, амінокислоти, а також особливо цінні амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками ВСАА: лейцит, ізолейцин, валін. Насичення повним спектром амінокислот гарантує зростання м'язової маси і максимально швидке відновлення після важких тренувань.

Уточнити пошуковий запит

Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019