Категорії

Креатин

Креатин

Категорія Креатин складається з високо ефективних продуктів, основним компонентом яких є креатину моногідрат. Більш ніж 30 років, спортсмени всього світу визнали креатину моногідрат як найефективнішу і робочу добавку для культуристів, спортсменів силових, індивідуальних та інших видів спорту. Зараз на ринку присутні багато добавок, які містять різні форми креатину та його транспортні системи, але найдієвішим  залишається чистий кристалічний креатину моногідрат. Кератин призначений для зростання м'язової маси, збільшення сили, витривалості, інтенсивності і працездатності на тренуваннях, підвищення здібностей організму, прискорення процесів відновлення, зниження дії молочної кислоти в м'язах. Також креатин є найпотужнішим джерелом енергії для м'язових тканин і накопичувальним резервуаром для поповнення запасів АТФ , підтримуючи рівень аденозинтрифосфату в крові. На сьогоднішній день, креатину моногідрат найпоширеніша добавка спортивної індустрії. Кретин абсолютно безпечний для здоров'я і дозволений для застосування Міжнародним Олімпійським Комітетом (МОК) .

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Creatine Powder 1 kg
Від творців Animal Pak, Universal Creatine - це тренувальна добавка топ-лінії, яка спеціально розроблена з використанням чистого мікронізованого креатину мононідрату Creapure. Це запатентована форма креатину виробляється в Німеччині. Creapure - це креатин, якому немає подібних і рівних, в плані ч..
789.00 грн.
Creatine Powder 600 g
ON Creatine Powder -дуже потрібна і ефективна добавка для спортсменів. Під час досліджень з'ясували, що при щоденному вживанні креатину моногідрату відбувається швидке підвищення сили і витривалості. Такий ефект пов'язаний з тим, що креатину моногідрат впливає на рівень АТФ в клітинах. Крім цього..
570.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019