Категорії

Гейнери

Гейнери

Категорія Гейнери складається з потужних високо-білкових вуглеводних добавок, які призначені для атлетів будь-якого рівня підготовленості щоб рости, стати сильнішим, витривалішим і досягати поставленої мети.

Вуглеводно-білкові гейнери - це харчові добавки до основного раціону харчування спортсменів і людей, що ведуть активний спосіб життя, які мають на меті набір м'язової маси і об'єму м'язів, набір ваги, збільшити інтенсивність на тренуваннях. В основному, гейнери містять складні і прості якісні вуглеводи, збагачені протеїном, креатином, глютаміном, вітамінами і мінералами. Мають широкий спектр смаків, часто вибираються спортсменами з причини хорошого і приємного смаку одержуваного коктейлю.

Дуже зручні в застосуванні, можуть вживатися вранці після сну, для запобігання катаболізму і відновлення енергетичних втра; між прийомами їжі, щоб збільшити добове споживання калорій і білка; перед тренуванням для підвищення енергії, працездатності та інтенсивності, і після тренування для поповнення рівня глікогену та відновлення, нейтралізації так званого «вуглеводного вікна», коли тіло за відсутності вуглеводів починає споживати білки, з яких складаються м'язові волокна.

Якщо у Вас швидкий метаболізм, маєте худорляву фігуру, гейнер можна приймати 3-4 рази на день. Якщо схильні до повноти, гейнер приймати потрібно рідше, краще перед тренуванням і віддавати перевагу протеїнам, в яких мало вуглеводів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
BSN True-Mass, 4.54 kg
True-Mass - це гейнер найвищої якості, який допоможе ефективно збільшити кількість калорій, які Ви щоденно споживаєте, максимізує приріст чистої маси і забезпечить м'язи необхідними для росту амінокислотами. True-Mass містить ідеальну формулу амінокислот, що гарантує постійний ріст Ваших м'язів. ..
1,504.00 грн.
Mass Blaster 1500g
Мета: Маса, Об'єм, Сила, Енергія. Form Labs Mass Blaster - передовий вуглеводно-білковий Гейнер для набору максимальної м'язової маси, найефективніший продукт для того, щоб рости більш , стати сильнішим, витривалішим і досягати результату. Mass Blaster створений на основі цілого ряду дослідж..
458.00 грн.
Mass Blaster 4000g
Мета: Маса, Об'єм, Сила, Енергія. Form Labs Mass Blaster - передовий вуглеводно-білковий Гейнер для набору максимальної м'язової маси, найефективніший продукт для того, щоб рости більш , стати сильнішим, витривалішим і досягати результату. Mass Blaster створений на основі цілого ряду д..
1,146.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019