Категорії

Енергетики і жироспалювачі

Енергетики і жироспалювачі

Енергетики

У продовж дня енергетичні запаси людини зменшуються зі збільшенням фізичних навантажень. З такою проблемою найчастіше стикаються спортсмени і бодібілдери, але вирішити її можна лише поповнюючи енергетичні ресурси. У цьому вам допоможуть енергетики.

Енергетики можуть містити вуглеводний або білково-вуглеводний ланцюжок, що складається з простих білкових (лактоза, глюкоза, фруктоза) і складних структур (гуарана, кофеїн, таурин). Гуарана підвищує розумову діяльність, кофеїн має тонізуючий ефект і виводить молочну кислоту з організму. Таурин пригнічує хворобливі відчуття під час тренувань.

Енергетики та спортивне харчування

Енергетичне харчування призначене для поповнення, насичення організму енергією і зняттявтоми під час і після фізичних навантажень. Після прийому енергетика Ви помітите підвищення Вашої працездатності, а також відчуєте як організм насичується рідиною, вітамінами та іншими корисними речовинами. Слід зауважити, що енергетичне харчування підвищує кількість інсуліну в крові людини.

Якщо Ви займаєтеся бодібілдінгом, то для Вас ідеальним буде прийом енергетиків 6 - 7 разів на день. Досить велика кількість вживання такого енергетика пов'язана з тим, що Вам потрібно в 100 разів більше енергії, ніж звичайній людин , який отримує її від їжі.

Широкий асортимент енергетиків Ви можете вибрати і купити на нашому сайті. У нас діє система доставок в будь-які міста України .

 

Жироспалювачі

Якщо ви мрієте швидко і ефективно схуднути за короткий термін часу, тоді жироспалювачі саме для Ва .

Що таке жироспалювачі і як вони можуть діяти на Ваш організм?

Жироспалювачі - це один з видів спортивного харчування, який призначений для "спалювання" жирових відкладень. У процесі прийому жироспалювачів у поєднанні з фізичними навантаженнями розщеплюваний жир перетворюється в енергію, яка потрібна Вам під час тренувань.

Жироспалювачі діляться на ліпотропні і термогенні. Перший вид такого спортивного харчування сприяє зменшенню апетиту і блокує жир в проблемних зонах. Другий - підвищуює температуру тіла під час фізичних навантажень, що сприяє збільшенню спалювання зайвих кілограмів.

Навіщо потрібні жироспалювачі?

Основне завдання жироспалювачів - розщепити зайвий жир в проблемних зонах вашого тіла, і,  найголовніше, переробити його в енергію яка буде витрачатися під час занять спортом.

Додавши таку цінну харчову добавку в своє харчування, Ви без особливих зусиль зможете підкоригувати свою фігуру і позбавитися від зайвої ваги. Варто зауважити, що до складу жироспалювачів входять різні компоненти, які надалі блокуватимуть вироблення жирових тканин.

Жироспалювачі Ви можете комбінувати і з іншими видами спортивного харчування. Ми можемо гарантувати , що при правильному і стабільному прийомі жироспалювачів Ви не завдасте шкоди своєму організму. Вибрати таку харчову добавку можна на нашому сайті.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Animal Pump 30 пак
Animal Pump містить всі необхідні речовини для максимального м'язового пампингe й більш продуктивних тренувань. Давайте з'ясуємо, з чого ж складається Animal Pump: Креатинова матриця (креатин MagnaPower, трикреатін Матриця [креатин глюконат, креатин оротат і креатин AKG] і Creapure) ..
1,180.00 грн.
Biotech L-Carnitine+Chrome 70.000 500мл
L-Carnitine 70.000+Chrome - це рідка L-карнітінова основа з концентратом хрому, одна порція якої забезпечує 1400 мг L-карнітину і 100 мкг хрому. Дана формула призначена для використання професійними атлетами в періоди зниження ваги та інтенсивних фізичних навантажень. Завдяки високому вмісту L-ка..
342.00 грн.
BSN N.O.-XPLODE™ 3.0, 1080g
NO-Xplode - це перша і єдина в світі передтренувальна добавка, яка дає негайні результати, які проявляються в енергії, розмірі, силі, накачуванні, продуктивності, ментальному фокусуванні та інтенсивності тренувань ... Ви буквально побачите, як вона починає діяти протягом декількох хвилин після її..
1,299.00 грн.
L-Carnitine Liquid 100 000mg 500 мл
L-Carnitine 100.000 Liquid BioTech - найпотужніший анаболічний стимулятор, який активізує ваш обмін речовин і запобігає утворенню зайвої жирової тканини. Крім того, додаткове застосування L-карнітину дозволяє зберегти запаси амінокислот BCAA в м'язах, тим самим оберігаючи ваші м'язи від руйнуванн..
430.00 грн.
L-Carnitine+Chrome 500мл
Biotech L-Carnitine+Chrome - це концентрований L-карнітин та хром, який містить 1050 мг чистого L-карнітину і 150 мкг хрому на одну порцію. Крім того, він містить вітаміни, які допомагають виробляти енергію. Biotech L-Carnitine+Chrome допоможе вам використовувати жир, накопичений у вашому тіл..
270.00 грн.
Multi Hypotonic Drink  1000 ml
Multi Hypotonic Drink BioTech - це ізотонік, який призначений для забезпечення організму вітамінами і мінералами під час тренування, адже всі ми знаємо що під час виконання фізичних навантажень, корисні речовини в нашому організмі дуже швидко витрачаються. З його допомогою, ви швидко відновите со..
299.00 грн.
Nitrox Therapy 680г
NitroX Therapy - це новий, спеціальний засіб, який змусить вас працювати в залі на всі 150%. Його формулі немає аналогів, він не тільки додасть вам купу сили і багато енергії на тренванні, але й так само захистить організм і м'язові клітини від шкідливих радикалів, які з'являються під час активац..
529.00 грн.
Shock Therapy 840 г
Universal SHOCK THERAPY - це новий предтренувальний комплекс, який: Додасть енергії Збільшить продукцію оксиду азоту і м'язовий пампинг Збільшить силу і витривалість Запобігає окислення клітин м'язів і пошкодження м'язів Щоб зробити це, Shock Therapy використов..
969.00 грн.
Starch Complex with Phase2 Starch Neutralizer 60 vegetarian tab
Form Labs Starch Complex - спалювач жиру нового покоління, створений виключно з натуральних інгредієнтів, джерелом яких є тільки харчові продукти. Starch Complex є інноваційною комплексною формулою, яка містить найпотужніший натуральний нейтралізатор крохмалю Phase 2, основна дія якого - формуван..
254.00 грн.
Thermo Drine Liquid 500мл
Thermo Drine Liquid - комплексна харчова добавка в легкозасвоюваній рідкій формі, розроблена для тих, хто активно тренується, підтримуючи форму. 5 активних речовин, необхідних для спалювання жиру і отримання енергії під час тренування Tehrmo Drine Liquid - містить L-карнітин, кофеїн, екс..
266.00 грн.
Thermo X 60 vegetarian tab
Form Labs Naturals Thermo X - спеціалізований продукт для спалювання жиру з унікальною комбінацією трав і поживних речовин з добірних натуральних джерел, розроблений для формування та підтримки оптимальної форми тіла, корекції ваги, зменшення жирових відкладень і загального оздоровлення організму..
265.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019