Категорії

Енергетики і жироспалювачі

Енергетики і жироспалювачі

Енергетики

У продовж дня енергетичні запаси людини зменшуються зі збільшенням фізичних навантажень. З такою проблемою найчастіше стикаються спортсмени і бодібілдери, але вирішити її можна лише поповнюючи енергетичні ресурси. У цьому вам допоможуть енергетики.

Енергетики можуть містити вуглеводний або білково-вуглеводний ланцюжок, що складається з простих білкових (лактоза, глюкоза, фруктоза) і складних структур (гуарана, кофеїн, таурин). Гуарана підвищує розумову діяльність, кофеїн має тонізуючий ефект і виводить молочну кислоту з організму. Таурин пригнічує хворобливі відчуття під час тренувань.

Енергетики та спортивне харчування

Енергетичне харчування призначене для поповнення, насичення організму енергією і зняттявтоми під час і після фізичних навантажень. Після прийому енергетика Ви помітите підвищення Вашої працездатності, а також відчуєте як організм насичується рідиною, вітамінами та іншими корисними речовинами. Слід зауважити, що енергетичне харчування підвищує кількість інсуліну в крові людини.

Якщо Ви займаєтеся бодібілдінгом, то для Вас ідеальним буде прийом енергетиків 6 - 7 разів на день. Досить велика кількість вживання такого енергетика пов'язана з тим, що Вам потрібно в 100 разів більше енергії, ніж звичайній людин , який отримує її від їжі.

Широкий асортимент енергетиків Ви можете вибрати і купити на нашому сайті. У нас діє система доставок в будь-які міста України .

 

Жироспалювачі

Якщо ви мрієте швидко і ефективно схуднути за короткий термін часу, тоді жироспалювачі саме для Ва .

Що таке жироспалювачі і як вони можуть діяти на Ваш організм?

Жироспалювачі - це один з видів спортивного харчування, який призначений для "спалювання" жирових відкладень. У процесі прийому жироспалювачів у поєднанні з фізичними навантаженнями розщеплюваний жир перетворюється в енергію, яка потрібна Вам під час тренувань.

Жироспалювачі діляться на ліпотропні і термогенні. Перший вид такого спортивного харчування сприяє зменшенню апетиту і блокує жир в проблемних зонах. Другий - підвищуює температуру тіла під час фізичних навантажень, що сприяє збільшенню спалювання зайвих кілограмів.

Навіщо потрібні жироспалювачі?

Основне завдання жироспалювачів - розщепити зайвий жир в проблемних зонах вашого тіла, і,  найголовніше, переробити його в енергію яка буде витрачатися під час занять спортом.

Додавши таку цінну харчову добавку в своє харчування, Ви без особливих зусиль зможете підкоригувати свою фігуру і позбавитися від зайвої ваги. Варто зауважити, що до складу жироспалювачів входять різні компоненти, які надалі блокуватимуть вироблення жирових тканин.

Жироспалювачі Ви можете комбінувати і з іншими видами спортивного харчування. Ми можемо гарантувати , що при правильному і стабільному прийомі жироспалювачів Ви не завдасте шкоди своєму організму. Вибрати таку харчову добавку можна на нашому сайті.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Animal Pump 30 пак
Animal Pump містить всі необхідні речовини для максимального м'язового пампингe й більш продуктивних тренувань. Давайте з'ясуємо, з чого ж складається Animal Pump: Креатинова матриця (креатин MagnaPower, трикреатін Матриця [креатин глюконат, креатин оротат і креатин AKG] і Creapure) ..
1,180.00 грн.
Biotech L-Carnitine+Chrome 70.000 500мл
L-Carnitine 70.000+Chrome - це рідка L-карнітінова основа з концентратом хрому, одна порція якої забезпечує 1400 мг L-карнітину і 100 мкг хрому. Дана формула призначена для використання професійними атлетами в періоди зниження ваги та інтенсивних фізичних навантажень. Завдяки високому вмісту L-ка..
342.00 грн.
BSN N.O.-XPLODE™ 3.0, 1080g
NO-Xplode - це перша і єдина в світі передтренувальна добавка, яка дає негайні результати, які проявляються в енергії, розмірі, силі, накачуванні, продуктивності, ментальному фокусуванні та інтенсивності тренувань ... Ви буквально побачите, як вона починає діяти протягом декількох хвилин після її..
1,299.00 грн.
Guarana (Гуарана), 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Guarana» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Крім кави, яка традиційно вживається у вигляді тонізуючого напою, в природі існує унікальна рослина - гуарана, насіння якої містить гуаранін. Гуаранін - це менш агр..
479.00 грн.
L-Carnitine 2700, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «L-Carnitine 2700» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Підвищена стомлюваність - розплата людини за ритм сучасного життя. Ми відчуваємо втому на роботі, по поверненню додому, після спортивних тренувань і навіть..
575.00 грн.
L-Carnitine Liquid 100 000mg 500 мл
L-Carnitine 100.000 Liquid BioTech - найпотужніший анаболічний стимулятор, який активізує ваш обмін речовин і запобігає утворенню зайвої жирової тканини. Крім того, додаткове застосування L-карнітину дозволяє зберегти запаси амінокислот BCAA в м'язах, тим самим оберігаючи ваші м'язи від руйнуванн..
430.00 грн.
L-Carnitine+Chrome 500мл
Biotech L-Carnitine+Chrome - це концентрований L-карнітин та хром, який містить 1050 мг чистого L-карнітину і 150 мкг хрому на одну порцію. Крім того, він містить вітаміни, які допомагають виробляти енергію. Biotech L-Carnitine+Chrome допоможе вам використовувати жир, накопичений у вашому тіл..
270.00 грн.
Liquid Energy, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Liquid Energy» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Заняття фітнесом і активний спосіб життя змушують наш організм мобілізувати енергетичні ресурси, які протистоять втомі і перевтомі. Щоб підвищити витривал..
500.00 грн.
Multi Hypotonic Drink  1000 ml
Multi Hypotonic Drink BioTech - це ізотонік, який призначений для забезпечення організму вітамінами і мінералами під час тренування, адже всі ми знаємо що під час виконання фізичних навантажень, корисні речовини в нашому організмі дуже швидко витрачаються. З його допомогою, ви швидко відновите со..
299.00 грн.
Nitrox Therapy 680г
NitroX Therapy - це новий, спеціальний засіб, який змусить вас працювати в залі на всі 150%. Його формулі немає аналогів, він не тільки додасть вам купу сили і багато енергії на тренванні, але й так само захистить організм і м'язові клітини від шкідливих радикалів, які з'являються під час активац..
529.00 грн.
Power Speed Drive, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Drive» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб підв..
575.00 грн.
Power Speed Extreme, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Extreme» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб пі..
575.00 грн.
Power Speed Ultimate, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Ultimate» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб п..
575.00 грн.
Real Provite, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Real Provite» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Незважаючи на сучасні досягнення в галузі фармакології, наука поки що так і не змогла порівнятись з природою, що створила феноменальний продукт - бджолине мато..
650.00 грн.
Shock Therapy 840 г
Universal SHOCK THERAPY - це новий предтренувальний комплекс, який: Додасть енергії Збільшить продукцію оксиду азоту і м'язовий пампинг Збільшить силу і витривалість Запобігає окислення клітин м'язів і пошкодження м'язів Щоб зробити це, Shock Therapy використов..
969.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2017