Категорії

Амінокислоти

Амінокислоти

Категорія Амінокислоти містить високо активні, якісні спортивні добавки різних виробників, а саме: амінокислотні комплекси пролонгованої дії комплекси амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками ВСАА (АРЦ), рідкі концентрати амінокислот для набору м'язової маси, формування рельєфу, підвищення витривалості і прискорення відновлення.

Амінокислоти - це основний життєво важливий будівельний матеріал для синтезу тканинних білків, ферментів, пептидних гормонів і багатьох активних сполук організму, з яких складаються м'язові волокна і клітини. Більшість амінокислот синтезуються в тілі людини зі звичайних без азотистих продуктів обміну речовин і засвоєного азоту, тому називаються «замінними» амінокислотами. Не синтезуються в організмі людини, але необхідні для нормальної життєдіяльності, називають «незамінними» амінокислотамии. Замінні амінокислоти: аланін, аргінін, аспарагін, аспарагінова кислота, гліцин (глікокол), глутамін, глутамінова кислота, пролін, серин, тирозин, цистеїн (цистин), цитрулін, гамма-аміномасляна кислота, орнітин, таурин. Незамінні амінокислоти: валін, лейцин, ізолейцин, треонін, метіонін, фенілаланін, триптофан, лізин.Частково замінні амінокислоти: аргінін і гістидин.

Амінокислоти беруть участь у багатьох метаболічних реакціях у м'язах, служать будівельним матеріалом білкових сполук і м'язових волокон, необхідних для синтезу протеїнів, ензимів, гормонів і нейромедіаторів, сприяють правильній реалізації вітамінами і мінерами своїх основних харчових функцій, нейтралізують катаболічні процеси розпаду м'язових клітин, підвищують і підтримують позитивний азотистий баланс, стимулюють обмін речовин, служать джерелом енергії на тренуваннях, попереджають наступ перетренованості.

Вживання комплексів амінокислот відіграє найважливішу роль в тренувальному циклі спортсменів професіоналів і аматорів. При інтенсивному тренувальному режимі, без прийому амінокислот, може настати перетренованість, виникає висока ймовірність небезпечних порушень у діяльності імунної та інших життєвих функцій.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Amino Liquid 1000ml
Цілі: Маса, Сила, Енергія, Витривалість, Відновлення Рідкий амінокислотний комплекс Form Labs Liquid Amino - це рідкий концентрат найвищої якості для максимального швидкого, легкого надходження і засвоювання необхідних компонентів для росту м'язової маси. Кожна порція (15 мл) містить 7,5 г в..
471.00 грн.
Aminobol 1601 450tab
Мета: Маса, Сила, Відновлення, Енергія Form Labs Aminobol 1601 - сучасний продукт, спеціально розроблений для спортсменів, які постійно прагнуть до досягнення максимальних результатів. Це потужний комплекс амінокислот тривалої дії, який містить L-форми амінокислот і амінокислоти з пептидними..
498.00 грн.
Aminobol 2101 325tab
Мета: Маса, Сила, Відновлення, Витривалість, Енергія. Form Labs Aminobol 2101 - ще більш потужна формула комплексу амінокислот, розроблена спеціально для атлетів, які вимагають від продукту максимальної дії в досягненні результатів. Це інноваційний комплекс амінокислот тривалої дії, який міс..
551.00 грн.
Free Form Amino Complex 100 cap
Мета: Маса, Сила, Відновлення, Енергія. Form Labs Free Form Amino Complex - інноваційний біологічно активний комплекс амінокислот, який цілеспрямовано створений для професіоналів і любителів, для яких важливі висока результативність у наборі м'язової маси, формуванні рельєфу, швидкому віднов..
277.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019