Категорії

Поліензими

Поліензими

Серія Поліензим (аналогічна назва - полізім) від компанії Грін-віза дозволяє ефективно поєднати регуляторну дію природних ферментів і цілющі властивості рослин з медом як консервучої складової.

Таким чином, органи і системи отримують оптимальний склад природних регуляторів для природного здоров'я нашого організму.

Препарати серії Поліензим (полізим) виробляються компанією Грін-віза на власному обладнанні із застосуванням новітніх методів. Таких як дифузна обробка, кріогенне розщеплення, сублімаційне висушування. Активні складові фітокомплексів максимально повно збережені.

Поєднання з природними ферментами забезпечує доставку діючих компонентів в необхідне місце організму. Одночасно ензими сприяють розщепленню і виведенню непотрібних речовин.

Поліензими мають найширший діапазон застосування завдяки:

  • Фізіологічності - складаються лише з природних компонентів.
  • Оптимальному співвідношенню й достатній кількості ензимів *.
  • Гарному сприйнятті, практично не мають протипоказань.
  • Можливості тривалого безпечного застосування і м'якій дії при хронічних захворюваннях.

* Ензими - біологічні каталізатори процесів життєдіяльності організму.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Поліензим -1. Адаптогенна та антиоксидантна формула (280 г)
Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. Формула посилена продуктами бджільництва: маточним молочком і прополісом. До складу входять лікарські трави: ламінарія, терен колючий, виноград (кісточка), кизил звичайний, аронія чорноплідна. ..
216.00 грн.
Поліензим - 2.0. Рано- та виразкозагоювальна формула (280 г)
Препарат для лікування ШКТ. Комплекс натуральних ферментів та лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: аїр, ромашка, собача кропива, деревій, солодка. Рекомендації до застосування: Запальні захворювання органів шлунково-кишкового..
122.00 грн.
Поліензим - 2.1. Гепатопротекторна формула (280 г)
Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: безсмертник, материнка, чорна смородина, розторопша, меліса, кропива, конюшина. Рекомендації до застосування Захворювання печінки вірусного, алкогольного, токси..
122.00 грн.
Поліензим - 3.0. Судинна формула (280 г)
Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: глід, бузина, мати-й-мачуха (підбіл), аронія чорноплідна, лопух. Рекомендації до застосування Захворювання судинної та серцево-судинної систем. Спазми і пат..
122.00 грн.
Поліензим - 3.1. Кардіологічна формула (280 г)
Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: глід криваво-червоний, зизифус справжній, софора японська, меліса лікарська, м'ята перцева. Рекомендації до застосування Ішемічна хвороба серця, стенокардія, ар..
153.00 грн.
Поліензим - 3.2. Нефрологічна формула (280 г)
Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: цикорій звичайний, череда трироздільна, ожина сиза, волошка синя, шипшина коричнева, кукурудзяні рильця. Рекомендації до застосування Лікування та профілактика ..
153.00 грн.
Поліензим - 4. Поліферментна формула (280 г)
Поліферментний загальнозміцнюючий засіб, створений для відновлення імунологічної реактивності організму. Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: глід, безсмертник, вербена, люцерна. Рекомендації до з..
153.00 грн.
Поліензим - 4.1. Формула відновлення жіночого здоров'я (280 г)
Нормалізує гормональний баланс. Попереджає запалення сечостатевої системи і дисфункціональні маткові кровотечі. Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: алтей лікарський, малина звичайна, кропива дводомна..
328.00 грн.
Поліензим - 5. Формула відновлення чоловічого здоров'я (280 г)
Створений для відновлення чоловічого здоров'я. Нормалізує і підтримує гормональний баланс. Комплекс натуральних ферментів і лікарських трав на основі очищеного від алергенів меду. До складу входять лікарські трави: польовий хвощ, звіробій звичайний, ліщина, солодка гола. Рекоме..
328.00 грн.
Поліензим - 6. Неврологічна формула (280 г)
Поліензим- 6.0 рекомендований при стресах, безсонні, неврозоподібних розладах, ВСД, порушеннях мозкового кровотоку. Покращує психоемоційний стан, настрій. Поліензим - це ефективне поєднання натуральних ферментів і лікарських трав на медовій основі. !!! Увага: мед очищений від алергенів...
122.00 грн.
Поліензим - 7. Загальнозміцнююча та тонізуюча формула (280 г)
Поліензім - 7.0 рекомендований практично при всіх захворюваннях. Зберігає енергію організму і підвищує життєвий тонус. Має імуномодулюючі та адаптогенні властивості. Ефективно поєднує натуральні ферменти і лікарські трави на медовій основі. !!! Увага: мед очищений від алергенів. Однак б..
254.00 грн.
Поліензим - 8. Кістково-м'язова формула (280 г)
Засіб для суглобів. Поліензим - 8.0 створений для зміцнення кістково-м'язової системи. Показаний для профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату, сполучної тканини і м'язів. Ефективно поєднує природні ферменти і рослинні компоненти на медовій основі. !!! Увага: мед..
328.00 грн.
Поліензим - 9. Імуномодулюча формула (280г)
Потужний імуномодулюючий комплекс Поліензім - 9 є аналогом таких препаратів, як Біотроф, Трофосан, Полізим, Вобензим. Виробляється на основі натуральних ферментів і лікарських рослин Криму (чистотіл, лопух) з додаванням гемолімфи бджіл. Консервант - мед натуральний. Показання до застосування:..
328.00 грн.
Поліензим - 10. Антипаразитарна формула (280 г)
Комплексна антипаразитарна формула Поліензім - 10 є аналогом таких препаратів, як Біотроф, Трофосан, Полізим, Вобензим. Виробляється на основі натуральних ферментів і лікарських рослин Криму (полин, пижмо, волоський горіх, гвоздика, золототисячник, ромашка, солодка, гарбуз, суниця, тере..
153.00 грн.
Поліензим - 11. Дитяча формула (280 г)
Тонізуюча і загальнозміцнююча формула Комплекс ферментів, вітамінів і мікроелементів Поліензім - 11 є аналогом таких препаратів, як Біотроф, Трофосан, Полізим, Вобензим. Виробляється на основі натуральних ферментів і лікарських рослин Криму: чорна смородина, ожина, горіх, лопух, лю..
153.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019