Категорії

Мило-суфле

Мило-суфле

МИЛО - СУФЛЕ (збите мило) відрізняється тим, що на одній зі стадій виготовлення воно збивається протягом тривалого часу (біля години) в густу піну, що насичує його структуру киснем і робить її повітряною, дихаючою, схожою на суфле. У результаті ми отримуємо більш легке і живе мило, що ніжно доглядає за вашою шкірою. Дає велику кількість чудової повітряної піни. Це мило не проходить ніякої термічної обробки, зберігаючи відповідно всі корисні властивості своїх складових.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Натуральне мило ручної роботи "Гоа"
Склад: пальмова олія, кокосова олія, оливкова олія, рицинова олія, олія абрикосової кісточки, марена фарбувальна, ефірні олії: герань, апельсин, пачулі, лаванда, кедр, гвоздика . Ви давно були в Гоа? ... Чи збираєтеся ви туди знову? ... Не поспішайте! Тепер щоб опиниться на казковому узбережж..
65.00 грн.
Натуральне мило ручної роботи "Олімпія"
Склад: кокосова олія, пальмова олія, оливкова олія, рицинова олія, олія авокадо, м'ята перцева , ефірні олії: м'ята, ліметт . Це білосніжне натуральне мило з тонкими прожилками нагадує за своєю структурою знаменитий грецький мармур. А свіжий аромат  підбадьорює та навіває спогад про гірс..
60.00 грн.
Натуральне мило ручної роботи «Здобний кекс суфле» (1 шт.)
Склад: пальмова олія, рицинова олія, кокосова олія, оливкова олія, олія авокадо, какао порошок, ефірні олії: ліметт і кориці. Так, так! Не дивуйтеся! Зовні і за запахом це мило і насправді не відрізнити від кондитерського виробу. Але спробувати його «на зуб» не рекомендуємо... Ним краще милув..
60.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019