Категорії

Dead Sea SPA

Dead Sea SPA

Це серія продукції присвячена найцілющій воді, найцілющій землі і солі – ПРОДУКТАМ МЕРТВОГО МОРЯ. Мертве Море – найбагатше світове джерело мінералів, біологічно активних речовин і просто здорової енергетики.

У цій серії ми відобразили наше бачення у використанні продуктів цієї світової скарбниці. Не будемо заглиблюватися до описання якостей Мертво-Морських продуктів. Цієї інформації дуже багато в інтернеті. Отже вітаємо натуральне мило "ЧистоТіл",  Серія Dead Sea SPA!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Натуральне мило ручної роботи "Іштар" (серія Dead Sea SPA)
Склад: олія оливкова,  олія пальмова, олія кокосова, олія рицинова, олія волоського горіха, грязь мертвого моря, вода  мертвого моря, ефірні олії: грейпфрут, лимон,  тим'ян, аніс. За стародавньою аккадською легендою після того як богиня родючості т..
65.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Натуральне мило ручної роботи «Скарби Йордану» (серія Dead Sea SPA)
Склад: олія оливкова, пальмова, кокосова, каріте (ши), виноградної кісточки, сіль мертвого моря, ефірні олії: лаванда , іланг-іланг, сандал. Містить натуральну сіль Мертвого моря, до якої входить  унікальний комплекс з 26 природних мінералів, що особливо корисне для лікування псоріазу, н..
60.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019