Категорії

Контроль ваги і моделювання тіла

Контроль ваги і моделювання тіла

Активні компоненти б'юті-програми «Контроль ваги» від Pure Suisse Laboratoire, Швейцарія мають комплексний вплив на проблемні зони, нормалізують обмін речовин і роботу внутрішніх систем, забезпечують поступове зменшення обсягів і зниження ваги. Капсули для зниження ваги PURE WEIGHT LOSS впливають зсередини, а гель для тіла, PURE SLIM FIRMING HOT-COLD BODY GEL впливає зовні, - підтягує шкіру і зменшує обсяги. Гель рекомендується використовувати у поєднанні з харчовою добавкою.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гель для тіла Pure Slim Firming Hot-Cold Body Gel (200 мл)
Гель для тіла, що зменшує об'єм PURE SLIM FIRMING HOT-COLD BODY GEL Гель активізує кровообіг, сприяючи розщепленню жиру і позбавлення від целюліту, підтягує шкіру і зменшує об'єм, додає шкірі пружність, зменшує прояв целюліту. Результат: шкіра стає підтягнутою, рельєф шкіри вирівнюється..
720.00 грн.
Капсули для зниження ваги Pure Weght Loss (30 капсул)
Формула харчової добавки на основі глюкоманнана (сполука глюкози і манози), що має високу молекулярну масу і абсорбувальну функцією, сприяє зниженню ваги без шкоди і стресу для організму. Капсули для зниження ваги PURE WEIGHT LOSS пригнічують відчуття голоду, дозволяють менше їсти без шкоди для о..
940.00 грн.
Набір Контроль ваги і моделювання тіла Pure Suisse
Активні компоненти б'юті-програми «Контроль ваги» від Pure Suisse Laboratoire, Швейцарія мають комплексний вплив на проблемні зони, нормалізують обмін речовин і роботу внутрішніх систем, забезпечують поступове зменшення обсягів і зниження ваги. Капсули для зниження ваги PURE WEIGHT LOSS впливають..
1,510.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2018