Категорії

Освітлення і зняття стресу

Освітлення і зняття стресу

Програма «Освітлення та зняття стресу» від Pure Suisse містить в собі активатор регенерації шкіри зсередини - харчову добавку-антистрес Pure Radiance і коригувальний освітлювальний крем Pure Lightening. Активація захисту від негативних наслідків інсоляцій ODA white ™ - запатентована формула Pure Suisse. Харчова добавка-антистрес з зеленим чаєм Pure Radiance насичує організм антиоксидантами, допомагає боротися із зовнішніми недоліками і гіперпігментацією, захищає шкіру від небажаного окисного стресу, посилює дію активних інгредієнтів коригувального освітлювального крему Pure Lightening. Високоефективний комплекс інгредієнтів крему знижує синтез меланіну і підвищує здатність шкіри до регенерації, усуває нерівний тон шкіри і темні пігментні плями. Тон шкіри стає рівним і сяючим день за днем.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Pure Lightening Коригувальний освітлюювальний крем Pure Suisse (50 мл)
Високоефективний комплекс інгредієнтів знижує синтез меланіну і підвищує здатність шкіри до регенерації, усуває нерівний тон шкіри і темні пігментні плями. Тон шкіри стає рівним і сяючим день за днем. Формула активних компонентів: • ODAwhite ™ уповільнює синтез меланіну • Сквалеон має м'..
940.00 грн.
Pure Radiance Харчова добавка-антистрес із зеленим чаєм Pure Suisse (30 капсул)
Насичує організм антиоксидантами, допомагає боротися із зовнішніми недоліками і гіперпігментацією, захищає шкіру від небажаного окисного стресу, посилює дію активних інгредієнтів коригувального освітлювального крему Pure Lightening. Формула активних компонентів: • Екстракт листя зеленого ч..
940.00 грн.
Освітлення і зняття стресу Pure Suisse (набір)
Програма «Освітлення та зняття стресу» від Pure Suisse містить активатор регенерації шкіри зсередини - харчову добавку-антистрес Pure Radiance і коригувальний осветлювальний крем Pure Lightening. Активація захисту від негативних наслідків інсоляцій ODA white ™ - запатентована формула Pure Suisse...
1,780.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2018