Категорії

Pure Suisse. Реновація шкіри

Pure Suisse. Реновація шкіри

В епоху розвинених технологій і великої кількості косметичних засобів необхідно більш ретельно підходити до вибору способів по догляду за шкірою.

Лабораторія Pure Suisse перевернула традиційне уявлення про те, як потрібно використовувати внутрішні і зовнішні ресурси
організму для досягнення максимального ефекту.

У 2012 році в лабораторії Pure Suisse у співпраці з фармацевтичним факультетом Університету Женеви були відкриті і запатентовані формули поєднаного застосування косметичних і нутріцевтичних препаратів для вирішення естетичних проблем.

Результат цих розробок - система Inside & Out Beauty System - стала основою інноваційної лінії Pure Suisse, представленої
світу у 2013 році.

Продукти лінії Pure Suisse вироблені в Швейцарії. Формули засобів, сировина та технології перебувають під постійним жорстким
контролем. Засоби Pure Suisse не містять небезпечних компонентів, яких варто уникати при догляді за шкірою, а саме:

SLS / Сульфат натрію
Propylene Glycol / Спирт, продукт нафтопереробки
MEA, DEA and TEA / Консерванти
Isopropyl Alcohol / Ізопропіловий спирт
PEG (Polyethylene Glecol) / Синтетичний полімер
Mineral Oil (baby oil), petrolatum / Синтетичні продукти нафтохімії
Synthetic Colours (D & C, FD & C dyes) / Синтетичні барвники
Synthetic Fragrances / Синтетично віддушки
Parabens & Pthalates / Штучні консерванти

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Pure Hydro-Lift Наповнювальний розгладжувальний крем Pure Suisse (30 капсул)
Висока ефективність активної формули крему з пептидами, коензимом Q10, гіалуроновою кислотою і вітамінами сприяє активізації вироблення колагену, збереженню енергетичного потенціалу клітини, регенерації шкіри. Розгладжує зморшки. Забезпечує безперервне зволоження, живлення і наповнення шкіри день..
940.00 грн.
Pure Lightening Коригувальний освітлюювальний крем Pure Suisse (50 мл)
Високоефективний комплекс інгредієнтів знижує синтез меланіну і підвищує здатність шкіри до регенерації, усуває нерівний тон шкіри і темні пігментні плями. Тон шкіри стає рівним і сяючим день за днем. Формула активних компонентів: • ODAwhite ™ уповільнює синтез меланіну • Сквалеон має м'..
940.00 грн.
Pure Perfection Антиоксидантна харчова добавка з колагеном Pure Suisse (30 капсул)
З віком шкіра стає більш вразливою і потребує додаткового захисту. Харчова добавка насичує організм антиоксидантами, захищає від негативних факторів навколишнього середовища, стимулює вироблення колагену, запускає дію активних компонентів зміцнювального регенеруючого крему «Pure Regenerate»...
940.00 грн.
Pure Radiance Харчова добавка-антистрес із зеленим чаєм Pure Suisse (30 капсул)
Насичує організм антиоксидантами, допомагає боротися із зовнішніми недоліками і гіперпігментацією, захищає шкіру від небажаного окисного стресу, посилює дію активних інгредієнтів коригувального освітлювального крему Pure Lightening. Формула активних компонентів: • Екстракт листя зеленого ч..
940.00 грн.
Pure Regenerate Зміцнювальний ремоделюючий крем Pure Suisse (50 мл)
Активна формула з пептидами і гіалуроновою кислотою сприяє швидкій регенерації клітин, підвищує пружність і еластичність шкіри, вирівнює колір обличчя і сприяє розгладженню зморшок. Захисна мантія шкіри відновлюється, контури обличчя стають більш чіткими. Формула активних компонентів: • Ал..
990.00 грн.
Pure Time Stop Відновлювальна харчова добавка з кісточками винограду Pure Suisse (30 капсул)
Насичує організм багатим комплексом поліфенолів і мінералів, стимулює вироблення колагену, зміцнює імунітет, посилює дію активних інгредієнтів наповнює розгладжуючого крему Pure Hydro-Lift. Формула активних компонентів: • Екстракти виноградних кісточок і листя зеленого чаю багаті на поліфе..
940.00 грн.
Відновлення контуру обличчя Pure Suisse (набір)
Набір Відновлення контуру обличчя Pure Suisse Антиоксидантна харчова добавка з колагеном Pure Perfection у поєднанні зі зміцнювальним ремоделюючим кремом Pure Regenerate - складові б'юті-комплексу «Відновлення контуру обличчя» від Pure Suisse, посилюють репаративні функції клітин, покращують..
2,915.00 грн.
Гель для тіла Pure Slim Firming Hot-Cold Body Gel (200 мл)
Гель для тіла, що зменшує об'єм PURE SLIM FIRMING HOT-COLD BODY GEL Гель активізує кровообіг, сприяючи розщепленню жиру і позбавлення від целюліту, підтягує шкіру і зменшує об'єм, додає шкірі пружність, зменшує прояв целюліту. Результат: шкіра стає підтягнутою, рельєф шкіри вирівнюється..
720.00 грн.
Зміцнювальна ліфтинг-сироватка з пептидами Pure Lift Serum (30 мл)
Активна формула сироватки запускає процеси інтенсивного відновлення пружності шкіри на клітинному рівні. Унікальні інгредієнти сироватки мають миттєвий ефект ліфтингу і зміцнюють шкіру. Формула активних компонентів: 7 експерт-активаторів миттєвого ліфтингу шкіри. • Пуллулан - полісахари..
1,320.00 грн.
Капсули для зниження ваги Pure Weght Loss (30 капсул)
Формула харчової добавки на основі глюкоманнана (сполука глюкози і манози), що має високу молекулярну масу і абсорбувальну функцією, сприяє зниженню ваги без шкоди і стресу для організму. Капсули для зниження ваги PURE WEIGHT LOSS пригнічують відчуття голоду, дозволяють менше їсти без шкоди для о..
940.00 грн.
Набір Контроль ваги і моделювання тіла Pure Suisse
Активні компоненти б'юті-програми «Контроль ваги» від Pure Suisse Laboratoire, Швейцарія мають комплексний вплив на проблемні зони, нормалізують обмін речовин і роботу внутрішніх систем, забезпечують поступове зменшення обсягів і зниження ваги. Капсули для зниження ваги PURE WEIGHT LOSS впливають..
1,510.00 грн.
Освітлення і зняття стресу Pure Suisse (набір)
Програма «Освітлення та зняття стресу» від Pure Suisse містить активатор регенерації шкіри зсередини - харчову добавку-антистрес Pure Radiance і коригувальний осветлювальний крем Pure Lightening. Активація захисту від негативних наслідків інсоляцій ODA white ™ - запатентована формула Pure Suisse...
1,780.00 грн.
Повернення молодості шкіри Pure Suisse (набір)
Синергічну дію компонентів б'юті-комплексу для повернення молодості шкіри збільшує енергетичний потенціал клітин на 90%, блокує процеси старіння. Активатор регенерації шкіри зсередини - відновлювальна харчова добавка з кісточками винограду Pure Time Stop насичує організм багатим комплексом поліфе..
1,695.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2018