Категорії

Очищення

Очищення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cleanser 5 Очищувальний лосьйон (100 мл)
Серія Dermaceutic - ДЕЛІКАТНЕ ОЧИЩЕННЯ Не містить парабенів і ароматизаторів Усуває забруднення і омертвілі клітини, м'яко очищує шкіру. Cleanser 5 рекомендований для шкіри, що має тьмяний колір і нерівний рельєф. Результат Шкіра стає м'якою і шовковистою, відновлюється її ..
720.00 грн.
Foamer 15 Себорегулятор - відлущувальна пінка (100 мл)
Серія Dermaceutic - ДЕЛІКАТНЕ ОЧИЩЕННЯ Не містить парабенів та ароматизаторів Видаляє забруднення і омертвілі клітини. Foаmer 15 рекомендована для шкіри з нерівною поверхнею і при тьмяному кольорі обличчя. Результат Підготовлена ​​до косметичних процедур шкіра стає м'якою, ..
972.00 грн.
Turn Over Стимулюючий нічний крем (40 мл)
Серія Dermaceutic Стимуляція відновлення клітин шкіри. Не містить парабенів та ароматизаторів. Стимулює клітинне оновлення, усуває прояви перших ознак старіння. Turn Over рекомендований при зниженому тонусі шкіри, для усунення зморшок і ліній. Результат Шкіра стає м'якою і оновле..
1,008.00 грн.
Поверхневий пілінг Dermaceutic Mask 15. Себорегулятор (порозвужувальна поверхнева маска) (50мл)
Серія Dermaceutic - ДЕЛІКАТНЕ ОЧИЩЕННЯ. ПІЛІНГ Видаляє омертвілі клітини шкіри і надлишки шкірного сала, очищує комбіновану і жирну шкіру. Mask 15 рекомендована для жирної шкіри, схильної до акне. Результат Шкіра стає очищеною і матовою, пори звужуються. Активні інгредієнти ..
1,152.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2017