Категорії

Антицелюлітні засоби Vivax, Vivax biologic

Антицелюлітні  засоби Vivax, Vivax biologic

VIVAX – це засоби на основі пептидів із заданими властивостями, як для професійного, так і для домашнього використання.

Використання всіх препаратів VIVAX дозволяє досягти результатів швидко, м'яко і локально, виключаючи побічні ефекти.

Сьогодні бренд VIVAX представлений наступними лініями :

«VIVAX DENT»  – лікувально-профілактичні засоби для гігієни порожнини рота і профілактики захворювань пародонта;
«VIVAX SPORT» – засоби для спортсменів і всіх хто веде активний спосіб життя;
«VIVAX BIOLOGIC»  – засоби для моделювання силуету з потужним антицелюлітним впливом .

Історія бренду VIVAX (у перекладі з латинської - довголіття) почалася з унікального наукового відкриття – створення низькомолекулярних синтезованих пептидів. Ця розробка, яка не має аналогів в світі, базується на досвіді російських вчених-геронтологів, які ще в 1968 році змогли синтезувати короткі пептидні ланцюжка з метою реабілітації воїнів-підводників. І. І. Мечников, який стояв же біля витоків пептидного регуляції, був удостоєний Нобелівської премії в 1908р.

Унікальність продуктів ТМ VIVAX в тому, що головні діючі компоненти – короткі синтезовані пептиди, які мають спрямований вплив на різні тканини. Пептиди складаються з ланцюжка амінокислот і виступають у ролі «інформаційних носіїв» на клітинному рівні. Мізерно мала молекулярна маса дозволяє пептидам безперешкодно і дуже швидко потрапляти в пошкоджені органи і тканини. Потрапляючи в клітини тканин, пептиди ініціюють вироблення необхідної кількості активних речовин із збереженням біологічного ритму організму. Комбінації пептидів передають клітинам потрібну інформацію і запускають процеси саморегуляції, швидко відновлюючи природну функцію пошкоджених тканин.

Основною відмінністю VIVAX від інших засобів на ринку є інформаційний принцип впливу. Кожен пептид є строго певною послідовністю амінокислот і є носієм унікальної інформації - «коду». Цей «код» пояснює вибірковість дії пептиду, тобто здатність передавати інформацію тільки певному типу клітин. Що означає, що той чи інший пептид вибірково діє на виключно певний вид тканини, виключаючи побічні ефекти.

Застосування всіх засобів VIVAX можливе під час вагітності та годування.

Продукція VIVAX сертифікована в антидопінговому комітеті, що дозволяє використовувати засоби VIVAX професійним спортсменам.

VIVAX схвалений і рекомендований до застосування Асоціацією Стоматологів України (АСУ) і " Центральним науково-дослідним інститутом стоматології та щелепно-лицевої хірургії» ЦНИИС, Росія.

VIVAX BIOLOGIC

Антицелюлітні засоби для схуднення. Використовувати для ефективної боротьби з целюлітом.

Антицелюлітний крем і гель «VIVAX BIOLOGIC » - засоби із заданими властивостями на основі пептидів для моделювання силуету з потужним антицелюлітним впливом. Як для професійних програм, так і для домашнього використання.

Засоби лінії «VIVAX BIOLOGIC» забезпечують стійку антицелюлітну дію з першого дня використання. Динаміка схуднення зберігається впродовж всього курсу застосування і має пролонгований ефект. Ці дані підтверджені результатами клінічних випробувань на волонтерах у віці від 21 до 48 років.

Проведені дослідження показали, що гелі і креми для схуднення «VIVAX BIOLOGIC» мають спрямований вплив, який успішно усуває ознаки целюліту. Вони допомагають позбутися целюліту, відновити і зберегти молодість Вашого тіла .Дія засобів «VIVAX BIOLOGIC»

•  стимулює процес розщеплення і спалювання жирів (ліпідів) в клітинах;
•  ефективно підтягує, відновлює еластичність шкіри;
•  сприяє стабілізації гормонального обміну речовин – основної причини розвитку целюліту;
•  покращує мікроциркуляцію крові в шкірі і підшкірно-жировій клітковині;
•  усуває набряклість – має дренувальну дію, що сприяє схудненню;
•  помітно зменшує прояв целюліту – ефект «апельсинової кірки»;
•  стимулює синтез колагену, підвищує еластичність шкіри в процесі схуднення;
•  надає пружність і молодість Вашому тілу.

 

Застосування всіх засобів VIVAX можливе під час вагітності та годування.

Продукція VIVAX сертифікована в антидопінговому комітеті, що дозволяє використовувати засоби VIVAX професійним спортсменам.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Антицелюлітний крем-вершки Vivax biologic
Для домашнього догляду за тілом ДІЯ •  крем сприяє схудненню і нормалізації гормонального обміну, порушення якого є причиною розвитку целюліту. Схуднення зумовлене пептидами епіфіза (ПК -9), що ​​входять до складу крему. •  активне спалювання жирів сприяє схудненню і моделює ..
397.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019