Категорії

Інтенсивна терапія Perola

Інтенсивна терапія  Perola

Perola by Marcia Teixeira - інтенсивна терапія для відновлення і детоксикації волоc.

Здоров'я волосся залежить від багатьох факторів. На них справляє негативний вплив довкілля, часті фарбування, накопичення шкідливих речовини, що містяться в неправильно підібраних засобах домашнього догляду. Ці речовини порушують структуру і перешкоджають нормальному живленню волосся, тому їх необхідно своєчасно усувати. Звичайні шампуні не в змозі впорається з цим завданням, тому компанія Mаrcia Teixeira розробила інтенсивну терапію для детоксикації з метою відновлення волосся - Perola від «Marcia Teixeira».

Продукція Perola відновлює волосся та очищує від забруднень не тільки з їх поверхні, а й проникає глибоко в структуру і стрижень кожного волоса, знижує концентрацію шкідливих речовин до мінімуму, і забезпечує їм нормальне живлення.

До складу інтенсивної терапії входять ферменти і антиоксиданти Perola - гідролізованих чорних перлів.

Це поняття прийшло до нас з Португалії. Завдяки взаємодії антиоксидантів в стрижень волосини (кутикула, кортекс, медула) проникають гліколева та гліоксилова кислоти, і видаляють всі забруднюючі речовини. Крім того, вітаміни A, D, E, F з жирними кислотами Омега-3, 6, 9, масла Баобаба і Морінга глибоко живлять волосся, забезпечуючи їм блиск і еластичність.

Ферменти та антиоксиданти чорних перлів, що входять до складу засобів Perola від «Marcia Teixeira», здатні повернути до життя навіть безнадійно пошкоджене волосся. Інтенсивна терапія Perola від «Marcia Teixeira» дозволяє зміцнити волосся і додати їм силу, а унікальний склад засобів забезпечує повне відновлення волосся.

Perola від «Marcia Teixeira» - це унікальна терапія для волосся, яка розроблялася окремо для блондинок і для брюнеток, щоб з огляду відмінності структури волосся певного типу забезпечити максимальний ефект і оздоровити волосся.

Завдяки поєднанню корисних інгредієнтів масла Морінг, макадамії, витяжки з квіток баобаба і мінералів, домашній догляд «Perola» гарантує відновлення волосся зсередини, надає максимальну гладкість, блиск і шовковистість.

Perola робить те, що не під силу іншим засобам для волосся - вона повертає до життя навіть дуже сильно (здається - безнадійно!) пошкоджене волосся.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
М'який очищуючий шампунь Purify Shampoo для блондинок
Шампунь підходить для щоденного застосування, навіть для чутливої шкіри голови. М'який шампунь делікатно очищує чутливу шкіру голови без подразнень, захищає від шкідливих речовин, живить. Кератин робить волосся м'яким, сяючим і пружним.      Для всіх типів світлого волосся..
550.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кондиціонер - маска Infuse Conditioning Masque для блондинок
Кондиціонер - маска Infuse Conditioning Masque має добре збалансований і багатий склад. Масло Аргана і витяжки з квіток баобаба розгладжує пористе і сухе волосся, надає їм сліпучий блиск, робить їх слухняними. Ніжна маска-кондиціонер глибоко зволожує і живить волосся, дарує їм пружність і здорови..
550.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Сироватка для кінчиків волосся Illuminate Serum для блондинок
Для догляду за кінчиками волосся. Завдяки унікальному складу усуває пухнастість, повністю розгладжує посічені кінчики. Легка формула добре живить волосся, зволожує і надає неймовірний блиск. Має УФ захист. Для всіх типів світлого волосся. Активні компоненти: масло макадамії, вітаміни, ж..
770.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
М'який очищуючий шампунь Purify Shampoo для брюнеток
Шампунь підходить для щоденного застосування, навіть для чутливої шкіри голови. М'який шампунь делікатно очищує чутливу шкіру голови без подразнень, захищає від шкідливих речовин, живить. Кератин робить волосся м'яким, сяючим і пружним.      Для всіх типів темного во..
550.00 грн.
Кондиціонер - маска Infuse Conditioning Masque для брюнеток
Кондиціонер - маска Infuse Conditioning Masque має добре збалансований і багатий склад. Масло Аргана і витяжки з квіток баобаба розгладжує пористе і сухе волосся, надає їм сліпучий блиск, робить їх слухняними. Ніжна маска-кондиціонер глибоко зволожує і живить волосся, дарує їм пружність і здо..
550.00 грн.
Сироватка для кінчиків волосся Illuminate Serum для брюнеток
Для догляду за кінчиками волосся. Завдяки унікальному складу усуває пухнастість, повністю розгладжує посічені кінчики. Легка формула добре живить волосся, зволожує і надає неймовірний блиск. Має УФ захист. Для всіх типів світлого волосся. Активні компоненти: масло макадамії, віт..
770.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2018