Dynamic Development

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Dynamic Development Laboratories – виробник спеціалізованого харчування та фармацевтичних препаратів

Компанія Dynamic Development Laboratories була заснована в 2003 році на Маврикії , зі штаб квартирою в Порт-Луї . Спочатку стратегія розвитку компанії була зосереджена на розробці і виробництві лікарських засобів, призначених для лікування та профілактики широкого спектру захворювань. Отримані наукові розробки у поєднанні з успішними бізнес-практиками і нашим відповідальним підходом до виробництва, заклали міцний фундамент в успішний розвиток компанії.

Високу якість продуктів нашої продукції гідно оцінили, як фахівці в області діагностики та лікування захворювань, так і їх пацієнти. Фармацевтичні препарати Dynamiс Development Laboratories користуються великим попитом не тільки для традиційного лікувального та профілактичного застосування, але і для досягнення високих спортивних результатів. Не зупиняючись на досягнутому, наші експерти відділу розробок і досліджень спрямували зусилля на створення спеціалізованих продуктів харчування (СПХ) для здоров’я , спорту та активного життя.

Ґрунтуючись на наявному досвіді в області фармакодинаміки, було прийнято рішення розробити СПХ в інноваційній рідкій формі. Виробничим процесом задуманого проекту зайнялася іспанська фармацевтична компанія Martinez Nieto, SA, яка починає свою історію з 1968 року і має величезний досвід.

У 2010 році розробка і просування СПХ були виділені в окремий напрямок під назвою “Nutrition”. Центральний офіс відкрили в Іспанії. Компанія Dynamic Development Laboratories продовжила використовувати традиційний підхід до розробки і виробництва, створивши нові продукти харчування у відповідності з міжнародними фармацевтичними стандартами якості виробництва.

Продукція

Спеціалізовані продукти харчування в рідкій формі виробляються в Іспанії на потужностях Martinez Nieto, SA. Виробництво строго відповідає всім вимогам GMP (Good Manufacturing Practices).

Експерти компанії Dynamic Development Laboratories проводять регулярний моніторинг світового ринку сировини і дуже ретельно вибирають найкращих виробників і постачальників. Уся сировина тестується за стандартами GLP (Good Laboratory Practice) і ISO 9000 (International Organization for Standardization). У лабораторіях працюють лише висококваліфіковані фахівці.

Регулярний контроль якості проводиться методами:
- високоефективної рідинної хроматографії ;
- газової хроматографії;
- спектрофотометрії UV -VIS;
- атомної абсорбційної спектроскопії;
- TLC (ліпідо – колоїдної технології) та іншими.

Стандарти

• Кваліфікація всіх співробітників Dynamic Development Laboratories, від звичайних фахівців до менеджерів, підтримується регулярними програмами навчання та за допомогою щорічної переатестації.

• У процесі розробки проводяться обов’язкові санітарно-хімічні та токсикологічні випробування, тести стабільності, а також фармакологічні дослідження для отримання схвалення на виробництво в країнах Євросоюзу.

• У виробництві продуктів Dynamic Development Laboratories використовується тільки найякісніша сировина від провідних світових постачальників.

• Безпека продукції для кінцевого споживача забезпечується технологією гамма- стерилізації.

• Вільний об’єм у флаконах спеціалізованих продуктів харчування (СПХ) в рідкій формі заповнюється азотом, що повністю виключає окислювальні процеси біологічно активних речовин.

• У СПХ від Dynamic Development Laboratories відсутні допоміжні речовини, які можуть ускладнити всмоктування активних компонентів і змінити їх фармакологічні властивості.

• У складі СПХ відсутні генетично модифіковані складові.

• Всі СПХ від Dynamic Development дозволені до використання на території країн Митного Союзу ЄврАзЕС і відповідають Єдиним санітарно-епідеміологічним і гігієнічним вимогам до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю).

• Активні інгредієнти, що використовуються у виробництві продукції, є безпечними та відповідають всім вимогам Європейської Фармакопеї, Фармакопеї США і Харчовому Хімічному Кодексу ( FCC).

 

Amino Forte 5000, 25 флаконів
Амінокислотний комплекс, що містить 19 L-амінокислот, отриманих сучасним біотехнологічним способом – синтезом бактерією E. coli, і вітаміни. Інструкція щодо застосування «Amino Forte 5000» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Білок, що ..
800.00 грн.
Arthro Help, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Arthro Help» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Суглоби та зв'язки є найважливішими складовими опорно-рухового апарату. Вони являють собою біологічний механізм, завдяки якому ми можемо керувати рухом свого ті..
500.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
BCAA Complex, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «BCAA Complex» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) З усіх амінокислот - основних будівельних елементів нашого тіла - основну роль у виробництві енергії та будівництві м'язової тканини відіграють амінокислоти з ..
555.00 грн.
Guarana (Гуарана), 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Guarana» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Крім кави, яка традиційно вживається у вигляді тонізуючого напою, в природі існує унікальна рослина - гуарана, насіння якої містить гуаранін. Гуаранін - це менш агр..
479.00 грн.
Immuno Extra, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Immuno Extra» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Підвищений рівень фізичних і розумових навантажень, недолік сну, стреси, погана екологія, вірусні інфекції, лікування антибіотиками - все це призводить до осла..
575.00 грн.
L-Carnitine 2700, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «L-Carnitine 2700» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Підвищена стомлюваність - розплата людини за ритм сучасного життя. Ми відчуваємо втому на роботі, по поверненню додому, після спортивних тренувань і навіть..
575.00 грн.
Liquid Energy, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Liquid Energy» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Заняття фітнесом і активний спосіб життя змушують наш організм мобілізувати енергетичні ресурси, які протистоять втомі і перевтомі. Щоб підвищити витривал..
500.00 грн.
Magnesium Synergy, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Magnesium Synergy» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Магній є одним з основних мінералів, необхідних людині в досить великих кількостях. Це найважливіший мінерал для серця. Магній у взаємодії з багатьма ферм..
421.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Night Amino, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Night Amino» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Амінокислоти в нашому організмі виконують безліч важливих функцій, і в різноманітних пропорціях та комбінаціях мають різні спрямовані впливи. Для нарощуванн..
860.00 грн.
Power Speed Drive, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Drive» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб підв..
575.00 грн.
Power Speed Extreme, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Extreme» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб пі..
575.00 грн.
Power Speed Ultimate, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Power Speed Ultimate» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Високі фізичні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в організмі процеси катаболізму. Щоб п..
575.00 грн.
Q10 Liquid, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Q10 Liquid» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) У традиційній кардіології ніщо не можна порівняти з відкриттям коензиму Q10, який є каталізатором енергії абсолютно в кожній клітині людського організму. Кое..
750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Real Provite, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Real Provite» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Незважаючи на сучасні досягнення в галузі фармакології, наука поки що так і не змогла порівнятись з природою, що створила феноменальний продукт - бджолине мато..
650.00 грн.
Super Energy, 25 флаконів
Інструкція щодо застосування «Super Energy» Додаткова інформація (обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці) Підвищені фізичні, розумові або психоемоційні навантаження призводять до інтенсивного витрачання енергетичних ресурсів, а також активізують в нашому організмі ..
460.00 грн.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2017