Категорії

Акції

Акції

Ми завжди турбуємося про наших клієнтів, яких зажди хочемо бачити щасливими і усміхненими. Тому спеціально для Вас ми пропонуємо цікаві "Корисні" акції. Як мовиться у нашому гаслі - обирай найкраще. Тому вперед!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Vivax dent. Швидка допомога при загостренні. Спеціальні ціни!
Лінія Vivax dent – Швидка допомога при загостренні - розроблена на м'якій, бережливій основі спеціально для ясен в гострий період запалення. Це швидка допомога при появі симптомів загострення гінгівіту, пародонтозу, стоматиту. Має яскраво виражений кровоспинний і загоювальний ефект. Рек..
707.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Woman Essentials. Разом дешевше!
«Woman Essentials» (Франція) - унікальна косметична лінія з глобальним підходом до жіночої краси, догляду та інтимної гармонії. Створена для того, щоб насолоджуватися життям, на кожному його етапі. «Woman Essentials» - це наука досягнення абсолютної жіночності: ексклюзивні компоненти з ..
1,285.00 грн.
Знижка на набір Vivax dent - 15%
Vivax dent – це препарати спрямованої дії на основі пептидних комплексів, розроблені для профілактики і лікування захворювань ясен і слизової оболонки порожнини рота, насамперед пародонтозу, гінгівіту і стоматиту. •  знижують підвищену чутливість зубів; •  мають виражений ві..
2,055.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купуй Woman Essentials. Дезодорант для тіла і зони бікіні Brume deo & soin в подарунок
«Woman Essentials» (Франція) - унікальна косметична лінія з глобальним підходом до жіночої краси, догляду та інтимної гармонії. Створена для того, щоб насолоджуватися життям, на кожному його етапі. «Woman Essentials» - це наука досягнення абсолютної жіночності: ексклюзивні компоненти з усього..
2,592.00 грн.
Знижка на набір Vivax sport, 3 креми -15%
Лінія «Vivax sport» розроблена для професійних спортсменів і рекомендована всім, хто веде активний спосіб життя, займається фітнесом та іншими видами спорту, стежить за своїм здоров'ям.  «VIVAX SPORT» - відновлювально-реабілітаційні засоби із заданими властивостями:  •&nb..
1,167.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Працює на OpenCart
Корисне.com © 2019